de pl ch at
  poczta@carebiuro.de
cbb-office.eu/

GEWERBE W NIEMCZECH

Rejestracja GEWERBE w Niemczech.

 

GEWERBE W NIEMCZECH

By zarejestrować własną firmę tzw. gewerbe czyli jednoosobową działalność gospodarczą w Niemczech wystarczy okazanie w urzędzie gminy dowodu osobistego lub paszportu.

Przy zakładaniu firmy w wybranych w Niemczech branżach należy dodatkowo okazać wraz z wnioskiem rejestracyjnym dokumenty:

Rejestracja GEWERBE w Niemczech

Rejestracja własnej firmy w Niemczech nie może odbyć się bez posiadania adresu zameldowania w tym kraju. Nie każdy przedsiębiorca planujący prowadzenie firmy w Niemczech ma jednak zamiar tam mieszkać - duża część przedsiębiorców przyjeżdża do Niemiec tylko na realizację kolejnych projektów czy zleceń lub przebywa tam nie więcej niż 3 miesiące gdy teoretycznie meldunek nie jest konieczny. Ten jednak jest niezbędny by zarejestrować firmę w Niemczech. W takim przypadku ratunkiem jest tzw. usługa użyczenia adresu zameldowania w Niemczech.

Jest to procedura w pełni legalna, z której korzysta wielu Polaków - usługę taką oferuje wiele firm obsługujących polskich przedsiębiorców w Niemczech - fachową pomoc w tym zakresie otrzymasz w kancelarii Carebiuro.de zajmującej się od lat obsługą gewerbe dla Polaków w Niemczech. Po więcej informacji związanych z rejestracją i prowadzeniem gewerbe w Niemczech zapraszamy do naszych konsultantów.

Wszelkie informacje i konsultacje są bezpłatne i niezobowiązujące. Czekamy by pomóc Ci zarejestrować i prowadzić gewerbe w Niemczech.

 

Rejestracja Gewerbe w Niemczech

Polecane linki:

Firma w Niemczech

Jak założyć Gewerbe w Niemczech

ubezpieczenie zdrowotne za granica

Emerytura w Niemczech

 

UWAGA: nie wymagamy osobistego stawienia sie w biurze- wszystko możemy załatwić drogą elektroniczną i pocztową:

Email:  poczta@carebiuro.de
WhatsApp +49 160 430 803 6
WhatsApp +49 151 462 323 10

Biuro Burscheid +49 2174 666 3977
Biuro Dusseldorf +49 211 975 31 621 
Biuro Leverkusen +49 2171 77 69 612 
Biuro Polska  +48 22 307 11 23 

 


© Rejestracja firmy w Niemczech - Carebiuro.de 2016.
Zakladanie firmy w Niemczech - Dzialalnosc gospodarcza w Niemczech - Firma w Niemczech bez meldunku
All rights reserved.